Skip links

Yerel ve Sektörel SEO


Yerel ve Sektörel SEO
— İzmir SEO Ofisi İle büyüyün

Yerel ve Sektörel SEO, işletmenizin yerel arama sonuçlarında daha görünür olmasına yardımcı olan bir arama motoru optimizasyonu stratejisidir. Yerel tüketicilere, sektörünüzde online olarak daha görünür olmak istiyorsanız bu stratejiler gereklidir.

Yerel SEO çalışmalarının temelini Google Benim İşletmem profiline sahip olmak oluşturur. Bu profiliniz sayesinde işletmenize yakın arama yapan kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sektörünüze hakim olmak, rakiplerinizi analiz ederek kendinize bir yol çizmenize fayda sağlar. Böylece hedef kitlenizi kolayca belirleyerek, görünmek istediğiniz anahtar kelimelerde yükselirsiniz.

Yerel ve Sektörel SEO çalışmalarını tam anlamıyla yürütmeye başladığınızda, arama motorları sonuçlarında kolayca yükselirsiniz. İzmir SEO Ofisi sizin için gereken tüm optimizasyonu gerçekleştirir.

— Yerel ve Sektörel SEO Hizmetimiz

İşletmelerin arama sonuçlarında görünürlüklerini artırmalarına yardımcı olan pazarlama teknikleri Yerel ve Sektörel SEO için önemlidir. Eğer belirli bir konumda bulunan tüketicilere ürün veya hizmet satmak istiyorsanız, yerel arama pazarlamasını bilmeniz gerekir.

İşletmeniz için yapabileceğimiz Yerel ve Sektörel SEO çalışmalarımız;

— Google İşletme profilini düzenleme

— Marka yönetimi

— Web sitesi optimizasyonu

— Avukatlar için SEO

— Doktorlar için SEO

— Diş hekimleri için SEO

— Özel okullar için SEO

— Sosyal medya desteği

— Mobil uygulama uyumluluğu

— Adım adım Yerel ve Sektörel SEO hizmetimiz;

İşletme profilinizi düzenliyoruz.

Bir İşletme Profili oluşturmak, başarılı SEO stratejisinin önemli bir parçasıdır. Eğer, İşletme Profili oluşturmadıysanız; yerel arama sonuçları ve Google Haritalar'da yer alamazsınız.

Web sitenizi optimize ediyoruz.

Olumlu kullanıcı deneyimi sağlamak yerel ve sektörel SEO çalışmalarının temelidir. Web sitenizin optimizasyonunu yaparak sizi sektörünüzde öne çıkarıyoruz.

Mobil uyumluluk sunuyoruz.

Mobil uyumlu bir site, tüm ekran boyutlarında mükemmel şekilde çalışan sitedir. Kullanıcı ve müşteri ziyaretini arttırmak istiyorsanız, sitenizin mobil uyumlu olmasına önem vermelisiniz.

Rekabetçi arama ortamını izliyoruz.

Rakiplerinizi analiz etmek, onların sunduğu iyi hizmetleri fark etmenizi sağlar. Böylece stratejinizde yapmanız gereken düzenlemeleri belirleyebilirsiniz. İzmir SEO Ofisi, sektörünüzde en çok aranan marka olmanızı sağlar.

Neden Yerel ve Sektörel SEO Çalışmasına İhtiyacınız var?

Yerel ve Sektörel SEO pazarlaması, yerel arama sonuçlarında ve belirli bir hizmet için yapılan aramalarda görünürlüğünüzü artırır. Bu nedenle, daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla fiziksel ziyaretçi trafiği çekmek, daha fazla dönüşüm sağlamak, itibarınızı artırmak ve işinizi büyütmek istiyorsanız bu çalışmalar gereklidir.
— Ekibimizle tanışın
Görkem Emer

Görkem Emer

Ramazan Göksu

Ramazan Göksu

Mehmet Göksu

Mehmet Göksu

İş Ortaklarımız;

Explore
Drag