Skip links

App Store ve Google Play SEO


App Store ve Google Play SEO
— İzmir SEO Ofisi İle büyüyün

Kurumsal SEO; işletmenizin arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını sağlayan müdahalelerdir. Firmanızın, marka bilinirliğini arttırmak ve dijital görünürlüğünü büyütmek için bu çalışmalar gereklidir.

App Store ve Google Play arama performansını en üst düzeye çıkarmak için bir anahtar kelime stratejisi oluşturma ve yürütme uygulamasıdır.

App Store ve Google Play mağaza girişi reklam öğelerini (simge, ekran görüntüleri, videolar, başlık vb.) uygulama mağazası dönüşüm oranlarını artırmak amacıyla deneme ve iyileştirme uygulamasıdır.

Farklı app store optimizasyon taktiklerinin organik ve genel mobil kurulum büyümesi üzerindeki etkisini ve değerini ölçme uygulamasıdır.

— App Store ve Google Play SEO Hizmetimiz

Hem App Store hem de Google Play Store, kurulduğundan beri sahip olduğu uygulama sayılarında patlama yaşadı. Böylece, bir uygulamanın keşfedilme fırsatı azalmış oldu. Dolayısıyla uygulama pazarlamacıları, bu rekabet içerisinde fark edilmek üzerine çalışmalar yapmaya başladı.

Sizin için yapabileceğimiz App Store ve Google Play SEO çalışmalarımız;

— Hedef kitlenizi belirleme

— Doğru anahtar kelime analizi

— Pazarlama stratejisi

— Başlık ve içerik düzenlemeleri

— Görsel optimizasyonlar

— Kitlenize uygun reklam öğeleri

— Sosyal medya desteği

— İndirme oranı artışı

— Güvenilirlik sağlama

— Adım adım App Store ve Google Play SEO hizmetimiz;

Uygulamanız için hedef kitle belirliyoruz.

Uygulama hedef kitlenizi tanımak, bir app store ve play store SEO stratejisinin en önemli bileşenlerinden biridir. Çoğu uygulama pazarlamacısı, hedef kitlelerini tanımadıkları için yanlış bir başlangıç yapar.

Güçlü anahtar kelimeler seçiyoruz.

Anahtar kelime optimizasyonu, sağlıklı bir app store ve play store SEO stratejisinin en önemli bileşenidir. Uygulama mağazası arama sonuçlarında, üst sıralarda yer alarak organik büyüme sağlıyoruz.

Doğru reklam öğelerine yöneliyoruz.

App store ve Play Store verilerine göre; uygulama önizleme videoları, ekran görüntüleri ve simge gibi reklam öğelerine özen göstermek, dönüşüm alma ihtimalinizi arttırır.

Verilerinizi sürekli analiz ediyoruz.

Güçlü bir app store ve google play SEO stratejisi, çoğu kullanıcının uygulamanızı indirmesine neden olacak reklam öğeleri üzerine kuruludur. Analizlerde bulunarak kaynaklarınızı israf etme ihtimalini düşürürsünüz.

Neden App Store ve Google Play SEO Çalışmasına İhtiyacınız var?

App store ve play store SEO için analizlerinizi gerçekleştirdiniz ve uygun stratejiyi belirlediniz. Peki daha sonrasında ne olacak? Elinizdeki veriler size çok büyük imkanlar sunarak fayda sağlar. Önemli olan bu verileri en doğru şekilde kullanabilmektir. İzmir SEO Ofisi, uygulamanız için en doğru çalışmayı sizin adınıza yürütecektir.
— Ekibimizle tanışın
Görkem Emer

Görkem Emer

Ramazan Göksu

Ramazan Göksu

Mehmet Göksu

Mehmet Göksu

İş Ortaklarımız;

Explore
Drag