Skip links

Kurumsal SEO


Kurumsal SEO
— İzmir SEO Ofisi İle büyüyün

Kurumsal SEO; işletmenizin arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını sağlayan müdahalelerdir. Firmanızın, marka bilinirliğini arttırmak ve dijital görünürlüğünü büyütmek için bu çalışmalar gereklidir.

İzmir SEO Ofisi olarak önceliğimiz, firmanızın prestijidir. Tüm kurumsal iş ortaklarımıza özel bir yol belirleyerek, markanızı başarıya taşıyoruz.

Sektörünüzün ve sizden önce çalışmalara başlamış olan rakiplerinizin durumunu gözden geçirmek önemlidir. Bu analiz firmanızın eksiklerini görmenizi ve markanız için strateji geliştirmenizi sağlar.

Markanız adına yürüttüğümüz kurumsal SEO çalışmaları sayesinde dönüşüm ve satışlarınızı arttırın. Ücretli reklam maliyetlerinizi düşürün. 

— Kurumsal SEO Hizmetimiz

Web sitenize harcamış olduğunuz bütçenin karşılığını almak için, SEO desteği şarttır. Eğer markanızın prestiji sizin için önemliyse, kurumsal SEO desteğine yönelmelisiniz. İzmir SEO Ofisi, markanızın hikayesine uygun olarak firmanız odaklı bir SEO stratejisi oluşturur. İşte sizin için yapabileceklerimiz;

— Marka stratejisi

— Sektör ve rakip analizi

— Teknik düzenlemeler

— Hedef anahtar kelime araştırması

— İçerik düzenlemeleri

— SEO uyumlu URL

— Sosyal medya desteği

— Satış artışı

— Mobil uygulama desteği

— Adım adım Kurumsal SEO hizmetimiz;

Marka prestijinizi belirliyoruz.

İlk olarak, firmanızın sahip olduğu başarı ve idealleriniz üzerinden rota oluşturuyoruz. İşletmenizin tarzına uymayan hiçbir çalışma yürütmüyoruz.

Rakiplerinizi inceliyoruz.

Sektörünüzde başarılı olan firmaları analiz ediyoruz. Böylece eksiklerinizi veya sektörünüzdeki yenilikleri belirliyoruz.

Çalışmalara
başlıyoruz.

Belirlediğimiz yol haritasına göre, markanıza gereken tüm teknik desteği sağlıyoruz. Bu aşamada tüm SEO hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Sonuç ve raporlama sunumu.

Son olarak, markanıza sağladığımız başarıyı görmeniz açısından size rapor sunumu yapıyoruz. Başarınızın devamlılığı için, deneyimlerimizden sürekli olarak faydalanın.

Neden Kurumsal SEO Çalışmasına İhtiyacınız var?

Firmaların online varlığının artmasıyla, SEO çalışmalarının kapsamı da giderek genişledi. İşletmenizin hızla değişen dijital pazarlama dünyasında başarısını sürdürebilmesi için başarılı bir SEO firmasıyla, kurumsal SEO çalışmalarına hemen başlamanız gerekir. Endişelenmeyin, biz firmanızın kaçırdığı fırsatı size geri veriyoruz!
— Ekibimizle tanışın
Görkem Emer

Görkem Emer

Ramazan Göksu

Ramazan Göksu

Mehmet Göksu

Mehmet Göksu

İş Ortaklarımız;

Explore
Drag