Skip links

Teknik SEO


Teknik SEO
— İzmir SEO Ofisi İle büyüyün

Teknik SEO, arama motoru örümceklerinin organik sıralamaları iyileştirmeye yardımcı olmak için sitenizi daha etkili bir şekilde taramasına ve dizine eklemesine yardımcı olan sunucu optimizasyonlarını ifade eder.

İzmir SEO Ofisi olarak önceliğimiz, tüm dijital iş ortaklarımıza hak ettiği değeri sağlamak. Size ihtiyacınız olan tüm teknik SEO desteğini sağlıyoruz.

Yaptığımız teknik SEO çalışmalarıyla, sitenizi arama motorları için kusursuz bir hale getirelim. Sitenizin tasarımından, hızına kadar tüm taramalar için hazır bir konumda olun.

Teknik SEO için tüm gereksinimlere sahip olmanız, elde ettiğiniz sıralamaları korumanızı sağlar. Gelin sizi rakiplerinizin önüne çıkararak zirveye ulaştıralım!

— Teknik SEO Hizmetimiz

En iyi içeriğe sahip iyi bir siteye sahip olabilirsiniz. Ancak teknik SEO çalışmalarınız yetersizse iyi bir sıralama elde etmeniz mümkün değildir. En temel düzeyde, Google ve diğer arama motorlarının web sitenizdeki sayfaları bulması, tarayabilmesi ve dizine ekleyebilmesi gerekir. Ancak bu durum teknik SEO'nun görünen kısmından ibaret.

İşte sizin için gerçekleştirebileceğimiz Teknik SEO çalışmaları;

— Site haritası düzenlemeleri

— URL yapısı düzenleme

— Özgün içerik üretimi

— 301, 404 vb. sayfa yönlendirmeleri

— Görüntü dosyalarının düzeni

— SEO uyumlu URL

— Site tasarımının düzenlenmesi

— Yapılandırılmış veri işaretlemesi

— Mobil uygulama desteği

— Adım adım Teknik SEO hizmetimiz;

Web sitenizin durumunu inceliyoruz.

İlk adım web sitenizin mevcut durumunu incelemek. Bu aşamada eksiklerinizi ve site temanızın SEO uyumluluğunu tespit ediyoruz. Elde ettiğimiz veriler çerçevesinde size özel yol haritası belirliyoruz.

Sitenizin yapısını güçlendiriyoruz

Sitenizin yapısı, URL'lerden site haritanıza kadar tüm optimizasyon çalışmalarınızı etkiler. Sonuç olarak; güçlü bir yapı, diğer tüm teknik SEO görevlerini sizin için daha kolay bir hale getirir.

Sitenizi arama motorlarına uygun hale getiriyoruz.

Google'ın sitenize erişmesini ne kadar kolaylaştırırsanız sıralamada yükselme şansınız o kadar artar. Biz siteniz için gereken tüm işlemleri tecrübeyle gerçekleştiriyoruz.

Neden Teknik SEO Çalışmasına İhtiyacınız var?

Google'ın içeriğinize erişmesini ne kadar kolaylaştırırsanız sıralamada yükselme şansınız o kadar artar. Yine de sitenizin tüm bu unsurlara sahip olması sıralamanızın yükseleceğini garanti etmez. Kötü tasarlanmış site yapısı, birçok tarama ve dizine ekleme sorununu ortaya çıkarır. Ancak teknik SEO çalışmalarınızı doğru yaparsanız, sitenizin tüm sayfalarının dizine eklenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
— Ekibimizle tanışın
Görkem Emer

Görkem Emer

Ramazan Göksu

Ramazan Göksu

Mehmet Göksu

Mehmet Göksu

İş Ortaklarımız;

Explore
Drag