Skip links

E-Ticaret SEO


E-Ticaret SEO
— İzmir SEO Ofisi İle büyüyün

E-Ticaret SEO, web sitesi olan işletmeler için kolay bir stratejiye sahiptir. SEO, online pazarlamanın en yüksek yatırım getirisine sahip olmasına rağmen birçok online mağaza, arama motorlarının gereksinimlerini dikkate almadan oluşturulmaktadır.

Anahtar kelime araştırması, bir e-ticaret SEO çalışmasında ilk ve en önemli adımdır. Bu nedenle e-ticaret anahtar kelime araştırması çok önemlidir. Sıralaması kolay, iyi arama hacmine sahip ve yüksek dönüşüm oranlarına sahip anahtar kelimeleri hedefleyin.

Ürün ve kategori sayfaları, tartışmasız en önemli sayfalardır. Kullanıcılar bu sayfaları Google'da bulursa, o kategorideki tüm ürünlerinize anında erişir.

Ürün ve kategori sayfalarında kullandığınız tüm anahtar kelimeler için sıralanacağınızı düşünün. Kullanıcılar bu sayfaları Google'da bulursa, o kategorideki tüm ürünlerinize anında erişir.

— E-Ticaret SEO Hizmetimiz

Çoğu şirket SEO yerine sosyal medya ve ücretli reklamlara güveniyor. Reklamlar ve sosyal medya çalışmaları bazı markalar için ideal olsa da bütçe ayırmanız gerekir. SEO çaba gerektirse de bir kez sıralamaya girdikten sonra pratik olarak sürekli satış yapabilirsiniz. Dolayısıyla SEO çalışmalarını anlamak, e-ticaret işinizi başarıyla yükseltmenizi sağlar.

Sizin için yapabileceğimiz E-Ticaret SEO çalışmaları;

— Doğru anahtar kelime araştırması

— Online pazaryerlerinin analizi

— Rakip ve sektör incelemesi

— İçerik pazarlaması

— İçerik düzenlemeleri

— Site hızı düzenlemeleri

— Güvenilir ödeme ekranı

— Mobil uyumluluk

— Online müşteri ve satış artışı

— Adım adım E-Ticaret SEO hizmetimiz;

Hedef kitlenizi belirliyoruz.

Ürünleriniz için uygun hedef kitleyi belirlemek yapılacak olan tüm çalışmaların temelini oluşturur. Sonraki tüm çalışmalarımız hedef kitlenize uygundur.

Uygun anahtar kelimeleri seçiyoruz.

İşletmenizi hedef kitlenizin önüne çıkarabilmek için en uygun anahtar kelimeleri seçiyoruz. Bu anahtar kelimelerle sizi online görünürlük hedefine ulaştırıyoruz.

Ürün sayfalarınızı düzenliyoruz.

Seçtiğimiz anahtar kelimeler sayesinde, kategori ve ürünler sayfalarında sıralanma imkanınız olur. Sizin için e-ticaret sitenizin tüm sayfalarını SEO'ya uyumlu bir şekilde düzenleyelim.

Müşteri ve trafik artışını inceliyoruz.

Sosyal medyadan, ücretli reklamlara hatta e-postaya kadar trafik almanın birçok yolu vardır. İzmir SEO Ofisi olarak tüm bu trafik akışını sizin yerinize yönetiyoruz.

Neden E-Ticaret SEO Çalışmasına İhtiyacınız var?

Sitenizin önemli miktarda trafik toplamasını ve beklediğiniz ziyaretçileri almasını istiyorsanız, e-ticaret SEO stratejilerini öğrenmek işinizi değiştirebilir. Basit bir SEO çalışması, daha fazla satışla sonuçlanabilir. Üstelik bunu başarmak için büyük bütçeler ayırmanıza ve zaman harcamanıza gerek yok. Markanızı üst sıralara taşımak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçin!

— Ekibimizle tanışın
Görkem Emer

Görkem Emer

Ramazan Göksu

Ramazan Göksu

Mehmet Göksu

Mehmet Göksu

İş Ortaklarımız;

Explore
Drag